Pireneje ONLINE, Serwis, Sponsoring | poszukiwanie sponsoringu, oferty sponsoringu, podziękowania, lista sponsorów
Pireneje ONLINE
mapa serwisu
kontakt
FAQ
Sonda
Poprzednio zadaliśmy pytanie: Dla jakich dyscyplin lub form aktywności Pireneje nadają się Twoim zdaniem najbardziej?
Turystyka, trekking
liczba głosów: 216 [41%]
Wspinaczka letnia i zimowa
liczba głosów: 91 [17%]
Sporty powietrzne
liczba głosów: 73 [14%]
Rower górski, kolarstwo
liczba głosów: 77 [15%]
Ekstremalne sporty wodne
liczba głosów: 71 [13%]
[więcej...]
Pireneje w sieci
Znajdź najciekawsze strony internetowe poświęcone Pirenejom, zobacz jakie informacje można tam znaleźć, w jakim języku, i czy w ogóle warto tam zaglądać. [więcej...]
Sponsoring

Strategicznym sponsorem wyprawy Trans.Pyrenees.2002 był sklep Trekker Sport z Poznania, oferujący szeroką gamę sprzętu i odzieży górskiej, mający w swojej ofercie produkty takich renomowanych firm, jak The North Face, Karrimor, Salomon, Małachowski.

Patronat medialny nad wyprawą Trans.Pyrenees.2002, którego nigdy nie wykorzystaliśmy, objęło Radio Afera z Poznania.

Przez pierwsze półtora roku swojego istnienia miejsce na serwerze było sponsorowane przez trójmiejską firmę IQ.PL, świadczącą usługi internetowe. Przez następne pół roku serwis istniał na serwerze gdańskiego IDS'u, dzięki Jacolowi.

W dalszym ciągu poszukuję sponsorów dla naszych wypraw w Pireneje. Najbardziej zależy nam na wsparciu finansowym, ale przyda się oczywiście każda inna forma pomocy, szczególnie w zakresie sprzętu, dobrych map, czy odzieży. Zależy nam także na współpracy medialnej.
W zamian oferujemy najlepsze zdjęcia z naszych wypraw w Pireneje do wykorzystania marketingowego, umieszczenie na czas wyprawy logo sponsora na ubraniach i sprzęcie, czasową reklamę w serwisie oraz bezterminową wzmiankę na tej podstronie na temat sponsora. Jesteśmy oczywiście otwarci na wszelkie inne propozycje.

Nowość w serwisie
Ciekawostka! Fantastycznie wykonana mapa Pirenejów z 1896 roku w wysokiej rozdzielczości. [więcej...]
Czy wiesz, że...
Pireneje zdają się bronić przed cywilizacją lepiej, niż inne góry Europy. Najczęściej pozostają w cieniu potężniejszych Alp, także pod wzlgędem ilości turystów i inwestycji. Tłoki na szlaku należą dzięki temu do rzadkości.
Galeria zdjęć
Obejrzyj zdjęcia z wypraw w Pireneje (895 zdjęć). Wymagany zainstalowany plug-in Flash Player 6.0. [zobacz...]
Newsletter
Jeżeli chciał(a)byś otrzymywać informacje o ważnych wydarzeniach dotyczących Pirenejów lub naszego serwisu, skorzystaj z naszego newsletter'a. [więcej...]
Internet
Strona zgodna ze standartami::
Valid HTML 4.01!   Valid CSS!
Zalecana przeglądarka::
Get Firefox!
Copyright © 2001-2018 grupaSELF.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Software House | Multimedia | Wystąp z kościoła | Wczasy nad morzem
Mapa serwisu | Kontakt | FAQ